top of page
Ціни
Оплата групових занять за місяць навчання (8 уроків)

Ви також можете придбати разовий урок. Вартість окремого уроку на 20% вище вартості аналогічного уроку, придбаного у складі абонементу
ПРОБНИЙ УРОК - БЕЗКОШТОВНО!
bottom of page
